Головна » 2016 » Квітень » 12 » За ради мирного неба
17:18
За ради мирного неба

         Минув рік, як на сході нашої  відстоюючи мирне українське майбутнє, загинув наш молодий воїн-земляк Микола Задернюк. Він дуже любив життя, нашу країну, а також невід'ємною частиною його життя був спорт. У період навчання в Солонянському професійному аграрному ліцеї він не пропустив жодного спортивного змагання та свята. Будучи таким активним та відповідальним студентом, він старанно вчився та закінчив навчання з "червоним" дипломом за спеціальністю "Робітник фермерського господарства". Тому дуже доречно був заснований пам'ятний турнір із волейболу за ініціативою Солонянського професійного аграрного ліцею та за підтримкою РВ КВІ Солонянського району, а також за підтримкою депутатів районної ради фракції "Солідарність" та депутата обласної ради В.Прохоренка.

         Цей перший весняний турнір із волейболу урочисто відкрив директор ДПТНЗ "Солонянського професійного аграрного ліцею" Буряк Сергій Іванович. Обов'язковим та незмінним лунає гімн України "Ще не вмерла Україна...", який супроводжується словами на устах усіх присутніх та із завмерлими руками на серці. Також прозвучали слова привітання та побажання наснаги і спортивних перемог від начальника кримінально - виконавчої інспекції Солонянського району - майора внутрішньої служби Дубовика Дмитра Миколайовича. заключне слово у відкритті цього турніру було надане голові фракції "Солідарність", депутату Солонянської районної ради Хрипку Ігорю Валерійовичу, який наголосив на тому, що всі наші воїни, які полягли на сході України у боротьбі за наше майбутнє та свободу, будуть жити в наших серцях. І тому саме такі пам'ятні турніри на честь загиблих героїв є актуальнішими, оскілки показують, що ми вдячні їм за героїзм, відвагу та мирне небо над головою.

         У турнірі взяли участь п'ять команд з Солонянського району. Розпочався турнір дуже цікавою грою команд "СКІФ" (с. Березніватівка) та "Юність" (с.м.т.Солоне), яка закінчилась з рахунком 1:2 на користь команди "Юність". Н менш видовищними виявилися й послідуючі ігри, такі як:

"Авангард" (с.м.т.Солоне) та "Інтер"(с.м.т.Солоне) - 2:0, "Інтер" та "СКІФ" - 0:2,  "СКІФ" та "Авангард" - 0:2,  "Юність" та "Інтер" - 2:0. Завершальним акордом була фінальна гра між командами "Юність" та "Авангард". Цей поєдинок пройшов у запеклій боротьбі, де перемогу здобула команда "Юність" з рахунком  2:1. Отже, за турнірною таблицею 1 місце зайняла команда "Юність", 2 місце - команда "Авангард", 3 місце - команда "СКІФ".     Упродовж всього турніру Солонянським ліцеєм був організований фуршет, на якому кожен з учасників міг скуштувати різні смаколики з чаєм, приготовлені вмілими кухарями учбового закладу.

         В заключній частині турніру пролунали слова вдячності організаторів цих змагань, що відгукнулися та взяли участь у пам'ятному турнірі на честь М.Задернюка. І саме приємне - це нагородження, де кожна з команд-призерів отримала по волейбольному м'ячу, комплекту медалей для кожного гравця та дипломом за зайняте місце. А команда переможець ("Юність") отримала символічний кубок, яким поповнила свою колекцію перемог.

За ініціативою директора ДПТНЗ "Солонянського професійного аграрного ліцею" Буряка С.І. був виявлений кращий гравець цього турніру, а саме Карпеленський Анатолій, уродженець зі сходу України ( с. Дебальцеве ), який проявив неабияку майстерність та волю до перемоги.

Після закінчення нагородження команд, організатори заходу наголосили на тому, щоб започаткувати традицію кожного року навесні проводити пам'ятний турнір з волейболу на честь М.Задернюка.

Кухтін Т.С.

Переглядів: 200 | Додав: Pike | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: